Nowa Sól: Będzie południowa obwodnica miasta [ZDJĘCIA]
Trwają prace przy budowie
długo oczekiwanej południowej obwodnicy Nowej
Soli. Połączy ona DW 315 i DW 297. Kosztowna inwestycja ma na celu skrócenie
czasu przejazdu przez miasto, poprawienie komfortu życia mieszkańców Nowej
Soli. Ale przede wszystkim daje nadzieję na gospodarczy rozwój regionu.
Nowa Sól. Budowa południowej obwodnicy miasta. Fot. Jolanta Paczkowska
Nowa Sól. Budowa południowej obwodnicy miasta. Fot. Jolanta Paczkowska
Nowa Sól. Budowa południowej obwodnicy miasta. Fot. Jolanta Paczkowska
Nowa Sól. Budowa południowej obwodnicy miasta. Fot. Jolanta Paczkowska
Praca na budowie woj. lubuskie? STRABAG to jedna z największych firm budowlanych w Polsce.
OdpowiedzUsuńA według mnie w końcu trafiłem do firmy, w której dociągnę do emerytury. STRABAG to rzetelna firma budowlana, której warto zaufać.
OdpowiedzUsuń